Dzimumlocekli palielinošo tablešu reitings

Apskaties, kuri no tirgū pieejamajiem preparātiem ir vislabākie

Produkts īslaicīgi nav pieejams!

 • Vieta

  1 penirium

  Cena: 157 zł

  Pasūtīt tagad

  Penirium

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Tikai dabīgas sastāvdaļas un augsta žeņšeņa koncentrācija. Uztura bagātinātāja forma kapsulu veidā nodrošina ērtu lietošanu. Vēlamā efekta sasniegšanai dienā nepieciešama viena kapsula. Rezultāti novērojami jau pēc 8 lietošanas dienām. Pēc diviem kūres mēnešiem, dzimumlocekļa garums palielinās par 6,5 cm, bet apkārtmērs par 3,5 cm. Cena adekvāta kvalitātei. Diskrēts iepakojums, kas nenodod saturu. Plus par noturīgo efektu, kas saglabājas pēc lietošanas beigām.

  Ražotājs:

  Ražotāja mājas lapa
  Penirium
 • Vieta

  2

  Cena: 165 zł

  Pasūtīt tagad

  Penilarge

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Zemāka aktīvo vielu koncentrācija kā Penirium. Divas formas - tabletes un krēms - nedaudz apgrūtina tās ērtumu. Krēms uz ādas atstāj taukainu kārtiņu. Pirmie rezultāti novērojami jau pēc 17 dienām. Pēc diviem kūres mēnešiem, peņa garums palielinās par 2,5 cm, bet apkārtmērs pieaug par 1 cm. Palielinājums ir neliels, lai gan loceklis kļūst mazliet stingrāks. Plus par ekonomisko iepakojumu – 60 tabletes. Neskatoties uz to, cena ir salīdzinoši augsta attiecībā pret kvalitāti.

  Ražotājs:
  SHS

 • Vieta

  3

  Cena: 200 zł

  Pasūtīt tagad

  Penis XL

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Līdzīgi kā Penilarge – divas formas apgrūtina lietošanas ērtumu. Gēls ir neērts lietošanā, kairina ādu un atstāj taukainus plankumus. Pirmie rezultāti novērojami tikai pēc 24 dienām. Pēc diviem mēnešiem palielināšanās efekti ir niecīgi – 1,5 cm garumā un 0,5 cm apkārtmērā. Augsta cena un pamanāms iepakojums, kas viennozīmīgi norāda uz tā saturu. Ļoti zema aktīvo vielu koncentrācija, kuru ievērojami pārsniedz saturā esošās palīgvielas. Iegūtie rezultāti saglabājās nepilnu mēnesi.

  Ražotājs:
  Cobeco

 • Vieta

  4

  Cena: 99 zł

  Pasūtīt tagad

  Viamax Maximizer

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Liels un ekonomisks iepakojums (90 tabletes), bet augsta un kvalitātes ziņā neadekvāta cena. Ērta lietošanas forma - tabletes. Sastāvs uzlabo organisma vispārējo vitalitāti, lai gan locekļa palielināšanās ir ļoti neliela. Pirmos rezultātus iespējams pamanīt pēc 27 dienām - loceklis kļuvis mazliet stingrāks. Pēc diviem kūres mēnešiem locekļa garums palielinājies par centimetru, bet apkārtmērs saglabājies nemainīgs. Diemžēl efekts pazūd pēc lietošanas beigām. Plus par diskrēto iepakojumu.

  Ražotājs:
  Viamax

 • Vieta

  5

  Cena: 149 zł

  Pasūtīt tagad

  Xtrasize

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Mazs daudzums – iepakojumā pieejamas 60 tabletes, bet ražotājs ieteic lietot divas tabletes dienā. Cena viennozīmīgi pārāk augsta attiecībā pret kvalitāti un daudzumu. Pirmie rezultāti pamanāmi pēc 26 lietošanas dienām - erekcija kļuvusi mazliet spēcīgāka. Garuma un apkārtmēra izmaiņas nelielas, mazāk par 1 cm. Efekts nesaglabājas pat dažas dienas pēc lietošanas beigām. Tabletes uzlabo seksuālās spējas, bet nepalielina dzimumlocekli. Liela vilšanās, vienīgais plus par ātro un diskrēto sūtījumu.

  Ražotājs:
  Marbella