Par locekļiem zinām visu

  Kā novērst erekcijas traucējumus?

  Potences pasliktināšanās ir milzīga problēma ikvienam vīrietim. Tas smagi ietekmē pašvērtējumu, rada bailes no turpmākiem fiziskiem kontaktiem un atņem pašpārliecinātību. Kas ietekmē nespēju sasniegt vai saglabāt erekcijas stāvokli? Uzziniet biežākos šīs problēmas iemeslus un jau šodien sāciet uzlabot savas seksuālās spējas.

  Seksuālās spējas īpaši pasliktinās pēc 40 gadu vecuma. Tomēr arvien biežāk šī problēma skar arī gados jaunākas personas. Tiek lēsts, ka ar seksuālās dzīves problēmām saskaras līdz pat 100 miljoniem vīriešu visā pasaulē.



  NESPĒJAS FIZISKAIS IEMESLS



  Erekcijas traucējumi izriet gan no fiziskām (fizioloģiskām), gan psiholoģiskām problēmām. Neskatoties uz problēmas iemeslu, ir svarīgi veikt ārstēšanos, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu seksuālās spējas. Lai sasniegtu un saglabātu pareizu erekciju, nepieciešams dzimumlocekli piepildīt ar asinīm. Ņemot vērā šo aspektu, lielākie seksuālās spējas ienaidnieks ir:

  * ateroskleroze
  * cukura diabēts
  * asinsrites sistēmas slimības
  * paaugstināts assinspiediens.


  Lai novērstu šīs slimības, nepieciešams mainīt ikdienas uzturu. Sirdsdarbības un asinsrites sistēmas traucējumus rada pārmērīgi taukains uzturs. Ja vēlaties ilgstoši izbaudīt lielisku seksuālo dzīvi, izvairieties no ātrajām uzkodām un tukšu kaloriju uzņemšanas.

  Svarīga loma uzbudinājuma sasniegšanā ir sakārtotai hormonālai darbībai. Vīriešiem par seksuālajām spējam atbildīgais hormons ir testosterons. Tā nepietiekamība var negatīvi ietekmēt seksuālās spējas, samazinot vēlmi pēc seksa un bremzējot seksuālā uzbudinājuma izjūtas.



  PSIHOLOĢISKIE IEMESLI

  Vienlīdz svarīgu lomu erekcijas traucējumu izraisīšanā nospēlē psiholoģiski faktori. Grūtības ar erekcijas sasniegšanu ietekmē ietekmē parasts nogurums vai nesaskaņas attiecībās. Šādas grūtības parasti ir pārejošas un pazūd līdz ar pašsajūtas uzlabošanos. Sliktāk, ja vīrietis cieš no depresijas vai ieilgušas baiļu sajūtas. Problēmas ar erekciju bieži parādās neveiksmīgas seksuālās iniciatīvas rezultātā. Negatīvi seksuālās spējas ietekmē arī bailes no dzimumakta. Bailes, ka nespēsiet apmierināt partneri un nepierādīsiet sevi kā vīrieti. Šādas psiholoģiska rakstura problēmas jārisina piemērotas terapijas ceļā, bieži piedaloties arī partnerei.

  DZIMUMDZĪVES BOJĀTĀJI

  Neskaitot fizioloģiskos un psiholoģiskos faktorus, seksuālo dzīvi spēcīgi, reizēm pat neatgriezeniski, ietekmē tādas atkarības kā alkohols, narkotikas, smēķēšana, zāļu lietošana un steroīdi. Atkarību rezultātā organismā notiekošās izmaiņas bieži beidzas ar neārstējamu impotenci. Jo vairāk no savas dzīves izslēgsi kaitīgus ieradumus, jo ilgāk spēsi izbaudīt apmierinošu seksuālo dzīvi.


  Izmēram nav nozīmes. Vai tiešām?

  Diskusijas par vīrieša dzimumlocekļa izmēriem un tā saistībām ar seksuālās dzīves kvalitāti joprojām ir aktuālas. Vīrieši izvēlas domāt, ka izmēram nav nozīme. Sievietes baidās atzīt, ka sapņo par vīrieti ar lielu dzimumlocekli. Vai nu mēs viens otru mānam, vai arī dzimumlocekļa izmērs tiešām neietekmē dzimumdzīves kvalitāti? Iepazīsties ar patiesību un mītiem par vīrieša dzimumlocekļa izmēru.



  1. Jo lielāks loceklis, jo lielāku baudu tas sagādā sievietei

  Viedoklis šajā jautājumā ilgāku laiku bija dalīts. Tikmēr zinātnieki apstiprina, ka pilnīgai partneres apmierināšanai lielāka nozīme ir locekļa apkārtmēram, nekā garumam. Pētnieki pasvītro, ka visjutīgākā zona sievietes vagīnā ir pirmie 3-5 cm. Dzimumlocekļa garums ietekmē seksuālās dzīves kvalitāti, bet tas vairāk saistās ar psiholoģisko faktoru. Liels loceklis asociējas ar milzīgu spēku, vīrišķību kam, savukārt, seko lielākas partneres apmierināšanas iespējas. Vīrietim tas sniedz pašpārliecinātību, bet sieviete izjūt gandarījumu, ka ir izvēlējusies īsto partneri. Ar šādu pārliecību daudz vieglāk piekopt gandarījumu pilnu dzimumdzīvi.

  2. Vidējais dzimumlocekļa garums ir 8-9 cm miera stāvoklī un 16-18 cm uzbudinājuma brīdī

  Dzimumlocekļa vidējais izmērs, pirmkārt, kā liecina pats nosaukums, ir pieņemts par vidējo mērījumu. Norādītais lielums nenozīmē, ka katra vīrieša dzimumloceklim jāatbilst vidējam norādītajam garumam. Otrkārt, pasaulē nepastāv tāds vidējais rādītājs. Katra tauta šajā ziņā ir atšķirīga. Ar vismazākajiem dzimumlocekļiem slaveni ir aziāti, savukārt ar vislielākajiem var lepoties afroamerikāņi. Eiropas vīrieši atrodas kaut kur pa vidu. Vidējais izmērs bieži iedzen kompleksos kungus, kuru vīrietība ir īsāka par šo ‘vidējo’ rādītāju. Nevajadzīgi. Jāatceras, ka garums miera stāvoklī nav saistīta ar garumu uzbudinājuma laikā. Dažu vīriešu dzimumloceklis miera stāvoklī sasniedz 5 cm, bet erekcijas laikā pieaug līdz 15-16 cm. Ir arī vīrieši, kuriem miera stāvoklī dzimumloceklis sasniedz 13 cm, savukārt erekcijas laikā tikai piebriest, nevies pieaug!

  3. Dzimumlocekļa garums pieaugušam vīrietim mainās līdz ar gadiem

  Taisnība. Pēc 50 gadu sasniegšanas dzimumloceklis var nedaudz sarauties un kļūt īsāks. Tās nav diametrālas atšķirības, kas bieži vien svārstās 1 cm robežās. Audi, muskuļi un āda kļūst mazāk elastīgi kā agrāk. Jaunībā loceklis palielina savu apkārtmēru, bet pārstāj augt, tuvojoties pilngadībai. Pieaugušiem vīriešiem dzimumlocekļa izmērs var mainīties uz īsu laiku, atkarībā no ārējo faktoru ietekmes. Penis saraujas zemas temperatūras, stresa vai baiļu ietekmē. Veselam pieaugušam vīrietim tā ir īslaicīga parādība un neietekmē vīrietības izmaiņas ilglaicīgā skatījumā.

  4. Penis var neatbilst partneres dzimumorgāniem

  Lai gan sievietes vagīna ir staipīga un elastīga, ļoti mazs dzimumloceklis var tajā „pazust”, bet pārāk garš sāpīgi ietriekties dzemdes kakla aizmugurējā sieniņā. Seksuāla nesaderība atgadās reti un galvenokārt saistās ar dzimumorgānu uzbūves pataloģiju. Tomēr tas ir iespējams. Garš un resns loceklis ne vienmēr nozīmē izdevušos dzimumaktu. Ja sieviete ir smalkas miesas uzbūves, ļoti iespējams, ka lielākā daļa pozu viņai sagādās sāpes. Seksuālā nesaderība ir lielisks piemērs tam, ka izmēram IR nozīme. Savukārt seksuālas baudas sasniegšanai noteicošā loma ir tehnikai, nevis locekļa izmēram.

  4 veidi kā palielināt dzimumlocekli

  Dzimumlocekļa izmērs ir daudzu vīriešu lielākais komplekss. Lai kāda izmēra būtu Tava vīrietība, kaut vienreiz noteikti esi aizdomājies, ka tā tomēr varētu būt lielāka. Nekā neparasta tajā nav, jo penis ir spēka un vīrišķības simbols. Jo vairāk māte daba devusi, jo lielāks lepnums pārņem tā īpašnieku. Pastāv vairāki veidi ka palielināt locekļa garumu un apmēru. Kas Tev būtu jāzina?


  1. Ķirurģiska iejaukšanās

  Viena no populārākajām, bet vienlaicīgi riskantākajām metodēm. Locekļa pagarināšana operācijas ceļā balstīta uz tās dzimumlocekļa daļas izmantošanu, kas ‘apslēpta’ zem ādas. Pastāv iespēja iegriezt saites, kas savieno locekli ar kaunuma kaulu vai ievietot implantus. Visu metožu galvenais uzdevums ir optiski palielināt dzimumlocekli, bet bieži saistās ar grūtībām erekcijas saglabāšanā. Ķirurģiska iejaukšanās ir dārgs prieks, kam nepieciešami ilgāki pārtraukumi dzimumdzīvē, kamēr ģenitālijas būs pilnībā sadzijušas.

  2. Atsvari un pumpji

  Pie ‘rūpnieciskās’ metodes pieskaitāmās vakuuma ierīces un atsvari bauda lielu vīriešu atsaucību, pateicoties vieglajai pieejamībai un pašrocīgi veicamajām ‘procedūrām’. Atsvaru piestiprināšanas metodes uzdevums ir izstiept un pakāpeniski pagarināt locekli. Vakuuma ierīcēs savukārt tiek ievietots dzimumloceklis, kas tiek pumpēts līdz brīdim, kad loceklī pieplūst un saglabājas liels asins daudzums. Šāda tipa procedūras vairāk noved pie locekļa bojājumiem, nevis palielināšanas, nākotnē radot erekcijas traucējumus un locekļa iekaisumu.

  3. Hormoni un steroīdi

  Visnedrošākā dzimumlocekļa palielināšanas metode. Vielām, kam itkā vajadzētu radīt imponējošos ģenitāliju izmērus, ļoti bieži satur svinu, pesticīdus vai zarnu nūjiņas. Hormonālos līdzekļus nekādā gadījumā nedrīkst izmantot bez konsultācijas ar ārstu. Steroīdu un hormonu uzņemšana var novest pie asinsrites sistēmas traucējumiem, infarkta un pat nāves. Svarīgi atzīmēt, ka nav neviena pētījuma, kas apstiprinātu šīs riskantās metodes izmantošanas efektivitāti!

  4. Tabletes un kapsulas

  Lēta, droša un viegli pieejama metode, kas jau ilgāku laiku iegūst plašāku popularitāti arī Latvijā. Tabletes dzimumlocekļa palielināšanai satur dabīgu zālīšu, augu un garšvielu maisījumus, kas uzlabo asinsriti ķermeņa apakšējās daļās. Jaunākie pētījumi apliecina, ka tablešu rezultātā iegūtais palielināšanas efekts ir noturīgs un saglabājas arī pēc lietošanas pārtraukšanas. Visefektīvākās tabletes spēj pagarināt locekli par 6 – 7 cm, bez ķirurģiskas iejaukšanās vai nepieciešamības atturēties no dzimumdzīves.